Home > Actueel > Maatregelen in verband met het Coronavirus
Update 20 januari 2021
De maatregelen rondom het coronavirus zijn opnieuw aangescherpt in Nederland. Dat heeft geen directe gevolgen voor de trainingen van XL10.
Uiteraard houden we ons wel aan de richtlijnen van het RIVM en de Nederlandse overheid. Met elkaar zijn we verantwoordelijk, daarom wijzen we jou nogmaals op de maatregelen.
Bij XL10 doen we dat op de volgende manier:
- Veiligheid en gezondheid staan voorop. Dat betekent dat wij binnen XL10 de veiligheidsregels waarborgen voor zowel onze medewerkers als onze deelnemers/ klanten.
- We houden ons aan de richtlijnen van het RIVM, dat betekent: we houden 1,5 meter afstand, we volgen de looproutes, we desinfecteren, zorgen voor schone ruimtes, we niezen in de elleboog en bij verkoudheidsklachten pakken we onze verantwoordelijkheid en blijven we thuis.
- XL10 werkt in kleine groepen, dit omdat we dan de beste resultaten behalen en het leereffect groot is. Daarnaast helpt het ons ook de veiligheid van de deelnemers beter te realiseren.
- Tot 4 deelnemers kunnen trainingen en coach bijeenkomsten op een veilige wijze doorgaan.
- Indien fysiek trainen niet haalbaar is, bieden we de mogelijkheid de training online te laten plaatsvinden. Op deze wijze kunnen we blijven ondersteunen in de ontwikkeling van jouw medewerkers.
Update 14 mei 2020
De ontwikkelingen rondom het COVID 19 en de richtlijnen vanuit de overheid en het RIVM hebben consequenties voor onze trainingen, ‘fysieke’ bewegingen van deelnemers en eigen personeel binnen onze locatie en de wijze waarop wij uw medewerkers/deelnemers faciliteren tijdens de training/coaching op onze locatie.
Wij gaan ervan uit dat wij voor een onbepaalde periode de 1,5 meter afstand op onze locatie moeten gaan toepassen. Dit betekent o.a. ook dat er minder deelnemers in een trainingsruimte passen.
Om te voldoen aan de regels ter voorkoming van besmetting en de 1,5 meter maatregel hebben wij een protocol opgesteld, waarmee wij kunnen verzekeren dat trainingen op een veilige en verantwoorde manier bij XL10 kunnen plaatsvinden. Dit protocol hanteren wij ook bij de keuze van onze externe trainingslocaties.
15 maart 2020
Het Coronavirus (COVID-19) heeft Nederland in z’n greep. Ook bij XL10 hebben we passende maatregelen genomen en houden we ons aan de richtlijnen van het RIVM.
Wij hebben de volgende maatregelen genomen:
- Wij houden minimaal 1,5 meter afstand tot elkaar.
- Coachsessies 1 op 1 kunnen doorgang vinden, op locatie of online.
- Open trainingen gaan door in overleg, online of met een nieuwe datum .
- Deelnemers met verkoudheidsklachten, hoestproblemen en/of koorts willen wij vriendelijk verzoeken zich tijdig af te melden bij een afspraak op locatie.
- Wij schudden geen handen.
- XL10 zorgt voor schone ruimtes zoals we altijd al doen.
Uiteraard blijven wij gewoon bereikbaar via telefoon en e-mail. Heb je toch nog vragen? Bel dan met 074 – 245 26 45
Advies nodig bij de
keuze voor een training?
Bel vrijblijvend met XL10. Samen met jou bespreken we graag jullie ambities.

ONZE REFERENTIES
“We hebben bewust gekozen voor XL10 omdat ze behalve standaard trainingen ook maatwerk bieden. Daarmee bieden ze ons voldoende flexibiliteit om onze collega’s verschillende trainingen aan te bieden. XL10 heeft met deze eerste training voor Pure Energie gezorgd voor een degelijke basis binnen onze commerciële teams. Het is nu aan ons de taak om dit verder intern op te pakken.”
>> lees meer over deze referentie
“We vinden het belangrijk om met een gerenommeerde partij te werken en kwaliteit staat bij ons altijd bovenaan. We wilden een training op maat gemaakt. Zeker niet onbelangrijk daarbij was dat wij als organisatie een klik met de trainer moeten hebben, en die was er in de persoon van René Velthuis!”
“Samen met Rene hebben wij onze wensen besproken. Het resultaat was een duidelijk script gericht op onze organisatie, echt maatwerk!”
“We hebben met deze training onze monteurs naar een hoger level getild, hierdoor staan ze nu meer zelfverzekerd de klanten te woord. De opleiding van trainer René werd goed opgepakt door de monteurs. Mede door zijn laagdrempeligheid, af en toe een grapje en grolletje maar altijd doeltreffend. De monteurs waren nadien zeer positief over de training én René uiteraard.”
>> lees meer over deze referentie
“De doorslag voor XL10 gaf vooral de praktische kant van de training en het feit dat een lokale trainer de sessie verzorgde. Hierdoor kon de trainer zich goed verplaatsen in de situatie en cultuur binnen ons bedrijf met als gevolg dat er tussen trainer en cursist een betere informatieoverdracht plaatsvond.
XL10 heeft zeker aan onze verwachtingen voldaan. Ze waren snel, efficiënt en klantvriendelijk zonder het te overdrijven. Dat zien we graag.”
Commercieel Manager ACtronics
>> lees meer over deze maatwerk training
“Als je wilt veranderen is het zeer belangrijk dat je een goede match hebt tussen je medewerkers en de trainer. Is deze klik er niet, dan gaan ze elkaar ergens onderweg verliezen. Bij XL10 heeft de klik met de trainer juist de doorslag gegeven om uiteindelijk voor hen te kiezen.”
>> lees meer over deze referentie
“XL10 heeft voor ons een maatwerk teamtraining georganiseerd met als doel om verschillende teams optimaler te laten samenwerken. We kunnen maar één ding concluderen: mission accomplished! In 6 maanden tijd zijn alle teamleden gecoacht en staat er nu een veel sterker team dan voorheen. Men wil groeien en andere collega’s helpen. Daarmee heeft XL10 onze verwachtingen overtroffen.”
>> lees meer over deze referentie
"Al onze medewerkers hebben een workshop communicatie in de bouw gevolgd bij XL10. Het thema was: Elkaar (durven) aanspreken op veiligheid en kwaliteit op de bouw. Op een bouwplaats werken we samen met verschillende mensen vanuit diverse disciplines. Met name op het gebied van veiligheid, kwaliteit en productie is juiste communicatie van wezenlijk belang. Gezamenlijk met de verregaande digitalisering en hoge doorlooptijden wordt goed overleg steeds belangrijker. Deze dag heeft ons hierin meer inzicht gegeven. De acteurs lieten op humoristische wijze diverse ‘mogelijke conflict’ situaties zien. Het zal zeker bijdragen tijdens ons dagelijks werk."
"Via een collega werd ik geattendeerd op de mogelijkheden voor persoonlijke coaching bij XL10. De coach Hermien is een fijne, prettige gesprekspartner. Zij stelt veel vragen en laat jezelf goed nadenken. De Persoonlijke Profiel Analyse heeft me de handvatten gegeven hoe ik verder kan met mezelf. Ik was blij verrast met de nieuwe inzichten die ik dankzij de persoonlijke coaching heb gekregen."